Kliknięcie w logo DreamMama powyżej przeniesie Cię w aktualności na Facebook-a.

 

 

Dream Mama to firma stworzona z myślą o kobietach myślących o zajściu w ciążę, kobietach w ciąży, oraz kobietach w okresie postanatalnym.

 

12.03.2016 roku sama zostałam mamą wspaniałej cóki. Moje życie przewartościowało się. Plany o szybkim powrocie do pracy zweryfikowało zakochanie się w macierzyństwie i w przypadku mojego fachu..obawa czy na pewno mogę już ćwiczyć?

 

Do 6.miesiąca ciąży aktywnie prowadziłam zajęcia fitnessowe i taneczne. Nadciśnienie ciążowe, które trzeba było leczyć farmakologicznie, wymusiło zatrzymanie się i spokojniejszy tryb życia.

Dalej byłam jednak sprawną kobietą, wyćwiczoną, ze sportową historią. Nie bałam się porodu. Wierzyłam, że "ze swoją siłą" spokojnie wydam Dziecko na świat siłami natury. Po 11 godzinach ciężkiej pracy :), mój poród zakończył się cesarskim cięciem.

 

Oczywiście nie wszystko da się przewidzieć, ale dziś już wiem, że przygotowując się do kolejnej ciąży powinnam lepiej zaplanować własne treningi sportowe. Wiem, gdzie popełniłam błąd, których ćwiczeń wykonywałam zbyt wiele, których niepotrzebnie obawiałam się wykonywać oraz których zabrakło w moim programie treningowym.

 

Stąd też narodził się pomysł połączenia przyjemnego z pożytecznym i po uzupełnieniu wiedzy w tym zakresie-rozpoczęcie prowadzenia Dream Mama. Moim celem jest pomoc kobietom w ciąży w aktywnym przeżyciu tych wyjątkowych 9.miesięcy, sprawiając tym samym, że zarówno One same jak i Dziecko/Dzieci, które noszą pod sercem były zdrowsze, sprawniejsze, miały dobry nastrój, dużo energii i zadbały o swoje ciało oraz ogólny stan psychofizyczny. Ponadto, mniej obawiały się porodu, wierzyły, że są w stanie wydać Dziecko na świat, a po porodzie, że spokojnie poradzą sobie z nowymi obowiązkami nie zapominając o sobie.

 

W okresie postantalnym moją misją jest pomoc w przywróceniu Mamom powrotu do formy sprzed okresu ciąży, jeśli wcześniej prowadziły aktywny tryb życia, a tym biernym-zaszczepić sympatię do treningów i szacunek do własnego ciała. A jeśli ciało będzie dawało nam satysfakcję-będziemy czuły się lepiej, atrakcyjniej, zdrowiej.

 

To wszystko to tylko tyle i aż tyle!

 

Wiem z doświadczenia, że można to osiągnąć i tym "sekretem" pragnę dzielić się z Tobą Droga Mamo!

Zapraszam do kontaktu i ..na trening!

 

Natalia.

 

 

 

 

Swoje zajęcia, buduję na podstawie rzetelnie przygotowanego programu FemFit.

 

Co to takiego?

 

FemFit© to licencjonowany program treningowo-edukacyjny dla kobiet w ciąży i po porodzie, zapewniający przyszłym i młodym mamom bezpieczeństwo i efektywność ćwiczeń. Jest odpowiedzią na potrzeby współczesnej aktywnej kobiety, która chce świadomie zadbać o zdrowie swoje i swojego dziecka.

 

Program FemFit© został stworzony w oparciu o wieloletnie badania naukowe, realizowane przez dr Annę Szumilewicz w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, we współpracy z ośrodkami badawczymi z całego świata. Dobierając ćwiczenia do programu wysłuchano opinii około pół tysiąca polskich kobiet. Wnioski?Po tych zajęciach przyszłe i młode mamy były bardziej energetyczne, mniej odczuwały dolegliwości ciążowe, wyraźniej cieszyły się macierzyństwem i szybko wracały do formy po porodzie.