© 2013 DreamDance.Wszystkie prawa zastrzeżone.

PRZYKŁADOWE POKAZY W WYKONANIU DREAM DANCERS:

 

 

EL TANGO DE ROXANNE

Tancerki w wieczorowych sukniach zaprezentują tango tańczone solo. Do choreografii często wykorzystywany jest rekwizyt w postaci krzesła. Tancerki udowadniają, że Kobiety mogą tańczyc solo nawet namiętne tango.

MOULIN ROUGE

Kipiąca zmysłowością choreografia w wykonaniu Dream Dancers, które ukazują się na scenie by wykonać choreografię do utworów z Moulin Rouge. Gorsety, kabaretki, rękawiczki i taniec pełen sexownych gestów pięknych tancerek. To wszystko odnajdziecie Państwo w Moulin Rouge.

BURLESKA NA KRZESŁACH

Wyjątkowo zmysłowe, nieco teatralne  show taneczne, w którym istotnym elementem jest rekwizyt - krzesło. Tancerki tańczą "na", "wokół", "za" i "z„ krzesłem... …bardzo sexy.

BRAZYLIJSKA SAMBA

Samba w wykonaniu Dream Dancers to bardzo efektowny pokaz pełen emocji rodem z Brazylii. Gorący rytm, piękne bogate stroje, ciekawe rozwiązanie choreograficzne świetnie oddadzą charakter tego tańca.

SALSA LADIES

Gorąca latynoska salsa. Taniec radosny, energiczny. Taniec dzięki któremu My-Kobiety nabieramy sexapealu, stajemy się świadome naszej kobiecości i ciała.. Dream Dancers wchodzą na scenę aby rozpalić Państwa serca i zachęcić do świetnej zabawy na parkiecie.

SINGLE LADIES

Zabawna, ale nie pozbawiona sexapealu choreografia do utworu "Single Ladies" Beyonce. Świetny wybór zarówno na męskie jak i kobiece wieczory, oraz po to, by stworzyć radosny nastrój wsród publicznosci!

POKAZ CHEERLEADERSKI

Dynamiczne choreografie, na które składają się umiejętności taneczne, gimnastyczne oraz akrobatyczne Tancerek. Show pozwoli przenieść się jego odbiorcom w świat sportu oraz energicznego "kibicowania tańcem" w wykonaniu czarujących Cheerleaderek.

SHOW DANCE:

Efektowne choreografie taneczne, w których wykorzystywane są trudne i cieszące oko akrobatyczne podniesienia i partnerowania.

CLUBBING

Kilka cyklicznych (3-4 wyjścia po 10-20min) wyjść Tancerek podczas danej imprezy w celu zachęcenia Gości do tańca i wspólnej zabawy. 

 

 

POKAZY W DUECIE MISTRZOWSKIE PARY SPORTOWEJ:

 

TANIEC TOWARZYSKI:

Para sportowa zaprezentuje się Państwu w specjalnie przygotowanym show bądź w klasycznych odsłonach tańca towarzyskiego:

TAŃCE LATYNOAMERYKAŃSKIE:

Samba

Salsa

Cha-cha

Rumba

Jive

Pasodoble

Rock&Roll 

TAŃCE STANDARDOWE:

Walc angielski

Tango

Walc wiedeński

Foxtrot (slowfox)

Quickstep